Новини

Zunhammer представив насадку Duplo зі зменшеним міжряддям

15.10.2020

Німецька компанія Zunhammer презентувала нову насадку Duplo для шлангової системи внесення рідкого гною, пише traktorist.ua з посиланням на  profi.de.

Компанія Zunhammer розробила нову насадку Duplo, яка дозволяє вносити рідкий гній між рядами. При внесенні добрив на пасовищах ця насадка забезпечує максимально тонку смугу внесення для якнайшвидшого проникнення гною у ґрунт. Насадка встановлюється на кінець шлангу цистерни для гнойової жижі.

При використанні Zunhammer Duplo здійснюється розподіл потоку рідкого гною зі шланга на дві тонкі смуги з відстанню між рядами 12,5 см, що забезпечує оптимізацію потоку та гарантує роботу без засмічень, наскільки це можливо- зазначається у повідомленні виробника.

За даними компанії, гарантований максимально можливий прохід для молодих трав’янистих рослин.

Компанія Zunhammer удосконалила технологію онлайн-реєстрації органічних добрив за допомогою технології NIRS VAN-Control 2.0. В даний час Zunhammer чекає оновленого тесту від DLG і має надію, що він зможе значно підвищити точність датчика. Разом із сенсорною технологією Isaria вже зараз можливе застосування органічних добрив у підрайонах, орієнтованих на попит. Датчик визначає зміст хлорофілу в рослинах, а електроніка потім регулює норму внесення на гектар або кількість N, P або K поживних речовин у кг/га- йдеться у повідомленні.

Залишити коментар: