Новини

Zoom-конференція LOZOVA MACHINERY – підсумки

14.07.2020

LOZOVA MACHINERY провела зустріч із журналістами у форматі Zoom-конференції. Спікерами виступили президент LOZOVA MACHINERY – Роман Гіршфельд і головний конструктор – Олексій Гриненко.

Такий формат конференції вибрали відповідно до світових тенденцій і вимог ВООЗ у зв’язку з COVID-19. Оскільки масові заходи сьогодні обмежені, «Лозівські машини» відповідально підходять до участі й організації Днів поля, виставок та інших публічних подій.

«Ми для себе вибрали інший не менш цікавий і ефективний спосіб спілкування – онлайн-конференцію, – зазначив Роман Гіршфельд. – Компанія продовжує працювати, випускати техніку, освоювати нові ринки та розвивати нові виробничі напрями з дотриманням усіх необхідних санітарних норм і заходів захисту».

Першу відео-конференцію провели тільки для представників ЗМІ, де були озвучені підсумки та події компанії за минулий час.

Сьогодні в LOZOVA MACHINERY системно працюють над зниженням витрат, нарощуванням експорту, диверсифікацією поставок і фокусуються на тісній взаємодії з клієнтами.

Велика робота була пророблена на ринку Канади. Розширюючи дилерську мережу та географію продажів, беручи участь у всіх основних регіональних і міжнародних виставках, ярмарках і демопоказах, LOZOVA MACHINERY успішно освоїли східні провінції Квебек і Онтаріо та почали продаж у Саскатчевані.

Крім того, компанія продовжила відкривати нові регіони Великобританії, зміцнюючи співробітництво з клієнтами та партнерами.

За словами Романа Гіршфельда, завдяки консолідації команди, за рік продажі техніки у Великобританію і Канаду виросли в два рази, а також значно збільшилася дилерська мережа.

Крім того, компанія брала участь у виставках країн Балтії, Польщі, Болгарії, Румунії, Казахстану, Молдови в 2019 році.

Кульмінацією на завершення 2019 року стала продуктивна участь LOZOVA MACHINERY в наймасштабнішій у світі міжнародній агропромисловій виставці AGRITECHNICА-2019, де компанія посилила свої позиції в Європі, збільшивши поставки в Німеччину, Францію, Великобританію, і підписала понад 20 дилерських угод із низкою великих компаній.

«Найвищі оцінки аграріїв отримав новаторський підхід LOZOVA MACHINERY – принцип «нуль обслуговування», презентований на AGRITECHNICА-2019, – підкреслив Р. Гіршфельд. Ми знаємо історію безпілотних тракторів, наприклад John Deere та бачимо тренди майбутнього ґрунтообробної техніки – це автономні агрегати. Але сьогодні всю техніку виробляють із використанням безлічі точок змащення, з використанням ручної праці. Це неприйнятно в автономних агрегатах. Наш метод – повна відсутність точок змащення. Завдяки цьому, а також застосуванню міцних багатокрайкових ущільнень і поліпшених мастил, техніка LOZOVA MACHINERY абсолютно не потребує постійного обслуговування, стає автономною і комфортною в роботі. Унікальні інженерні рішення дозволяють аграріям знизити витрати та мінімізувати втрати часу, уникнувши простоїв».

Щорічно ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ беруть участь більш ніж у 100 аграрних подіях: виставках, Днях поля, демопоказах. Бренд масштабно представляє свої продукти на світових ринках, як у країнах Європи, так і в Північній Америці.

Звичайно ж компанія активно розвивала український ринок, зробивши кілька демотурів різними областями України, показавши себе на Дні поля УКАБ, представивши серійні новинки на міжнародній виставці AgroExpo-2019 у м. Кропивницькому та багатопрофільну техніку для весни на «Зернових технологіях–2020».

Для українських аграріїв LOZOVA MACHINERY також впровадили масу нових кредитних програм, зробивши техніку більш доступною і максимально спростивши процедуру її оформлення та придбання. До числа нових партнерів компанії долучилися Агропросперіс Банк, Глобус-Банк і банк Південний, Кредобанк, банк Кредит Дніпро.

Незважаючи на епідемію COVID-19 і загальну кризу в квітні 2020 року, LOZOVA MACHINERY відкрили нову сучасну виробничу лінію з виготовлення обприскувачів. Партнером бренду в цьому проєкті є один із лідерів у сфері сільгоспмашинобудування Великобританії – фірма Landquip. Плановані обсяги для українського ринку в найближчій перспективі – 50 обприскувачів у рік (обприскувачі від 3000 літрів до 6000 літрів) плюс обсяги на експорт.

2020 року також продовжили випуск новинок і модифікованих агрегатів LOZOVA MACHINERY.

На сьогодні вже відбулися прем’єри:

  • оновивши легендарну зубову борону ЛІРА, конструктори отримали ЛІРА М зі шириною захвату 21 і 24 метри;
  • польового культиватора ФЛОРІН зі шириною захвату 8 метрів;
  • легких зубопружинних борін ЛІРА XS – варіанти 6 і 9 метрів,
  • у лінійку ротаційних борін ДІНАР додали агрегат зі шириною захвату 12,8 метрів;
  • передпосівного культиватора ЧЕРВОНЕЦЬ XL зі шириною захвату 8 метрів і системою внесення рідких добрив;
  • серію шлейф-борін ЛАРІ поповнили знаряддями зі шириною захвату 7 і 12 метрів.

Ці агрегати вже працюють у фермерських господарствах України та Європи.

Найближчим часом також вийде нова версія ДУКАТ-8 зі шириною захвату 8 метрів, буде представлений удосконалений ДУКАТ-4 і новий глибокорозпушувач ФРАНК-3sp, причіпний обприскувач SPRAYMARC. Також буде розширена лінійка обприскувачів INTRAC з обсягами бака 4200 5200, 6000 і 8000 літрів. А після завершення випробувань плугів (які сьогодні проводять у декількох господарствах), з 2021 року заплановано їх масовий випуск.

Характеризуючи всі оновлення і вдосконалення, Олексій Гриненко анонсував:

«Ми випускаємо нові ротаційні борони ДІНАР зі шириною захвату 9 і 13 метрів, ці машини модифіковані, у них також застосована концепція «нуль обслуговування». Продовжуємо далі розвивати причепи – крім базової версії КЕЛЬТ, скоро аграрії побачать варіант із великим об’ємом кузова 37 м3. За габаритами та навантаженням на вісь причіп повністю відповідає правилам дорожнього руху».

О. Гриненко також додав, що «Лозівські машини» планують серйозні зміни у виробництві та ґрунтовне оновлення всього модельного ряду техніки.

«Сьогодні як ніколи LOZOVA MACHINERY є максимально клієнтоорієнтованою компанією, ми уважно слухаємо наших замовників і намагаємося втілити всі їхні побажання в наших агрегатах. Незабаром впроваджуватимемо знаряддя для вертикального й ультраповерхневого обробітку ґрунту, працюємо також над агрегатами для підживлення рослин, – підкреслив Роман Гіршфельд. – Ми стрімко змінюємося і хочемо використати цю кризу для того, щоб перезавантажитися, активізувати абсолютно нові процеси. Попереду у нас багато планів і нових цікавих проєктів. Переконаний, що компанія гідно пройде цей складний для світової економіки етап і стане сильнішою і впевненішою»!

Залишити коментар: