Новини

Вихід бренду viterra® SEED на ринок України

02.09.2020

Компанія Saaten-Union Romania Srl (головний офіс у м. Бухарест), має широке портфоліо сортів і гібридів соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці, сої, кормових бобів, нуту та інших культур, які впродовж останніх років були зареєстровані та постачають в Україну під торговою маркою Saaten-Union. Для посилення присутності на ринку України, 31 серпня 2020 року компанія оголосила про створення нового бренду для України – viterra® SEED.

Впродовж останніх десяти років viterra® SEED на ринку Німеччини та інших країн є лідером у сегменті високоякісних та ефективних кормових культур і сумішей на сидерати. Тепер цей успішний досвід поширюватиметься й на інші культури.

Новостворена компанія ТОВ «Вітерра Сід» (100% інвестиції Saaten-Union Romania Srl) буде зосереджена на підтримці імпорту насіння, а також на місцевому вирощуванні насіння та створенні якісного продукту.

«Ми сподіваємося, що наші партнери отримають додаткові вигоди в оперативності постачання, доступності, якості, адаптивності наших продуктів. Ми будемо ближче до наших клієнтів, створивши якісну службу підтримки та консалтингу в різних регіонах країни.

Разом з тим, ми продовжуємо постачання насіння всім нашим партнерам-дистриб’юторам уже під брендом viterra® SEED і сподіваємося на поглиблення співпраці в майбутньому.

Очікуємо, що новий етап в розвитку нашої компанії та нова організаційна структура з головним офісом у м. Київ призведе до плідної взаємовигідної співпраці!» – наголошують у компанії.

Залишити коментар: