Новини

Волинська Фондова Компанія спільно з компанією AGRISEM пропонує українським сільгоспвиробникам найсучасніші рішення з посіву за технологією No-till

09.11.2020

Волинська Фондова Компанія спільно з компанією AGRISEM пропонує українським сільгоспвиробникам найсучасніші рішення з посіву за технологією No-till.

Конструктори компанії, вивчивши досвід провідних ноутілерів світу, що мають більш ніж 30­літній досвід застосування цієї технології, вивели на ринок сівалку SLY BOSS з унікальною запатентованою секцією Undercut.

Про це повідомляє прес – служба Волинської Фондової Компанії.

AGRISEM International – відомий французький виробник ґрунтообробної та посівної техніки. Підприємство розпочало свою діяльність у середині 90-х років і завдяки впровадженню інноваційних рішень та сучасних технологій швидко здобуло світове визнання. Наразі компанія має представництва в 40 країнах світу.

В Україні техніка AGRISEM успішно працює вже близько 15 років.У наших аграріїв техніка AGRISEM асоціюється з надійними й простими в обслуговуванні ґрунтообробними агрегатами. Компанія AGRISEM упевнено зростає, постійно збільшує свій асортимент і наразі вже претендує на роль одного з лідерів серед виробників посівних комплексів, що працюють «по нулю».

Спробуймо розібратися, в чому ж унікальність і переваги цих сівалок.

З чого розпочинається справжній винахід?

Ну звичайно ж, з аналізу проблем існуючої технології серед представлених на ринку діючих зразків! Було проведено узагальнення досвіду провідних фермерів світу, які мають великий досвід використання No-Till. Таким чином виявилося, що є дві основні проблеми існуючої технології, що призводять до зниження схожості, а відтак, і врожайності:

  1. Потрапляння в насіннєву борозну не подрібнених рослинних решток, що в свою чергу пов’язане зі складністю проникнення сошника в твердий сухий ґрунт.
  2. Проблеми із закриттям насіннєвої борозни у вологому ґрунті, що пов’язані зі значним ущільненням ґрунту сошником сівалки.

Після узагальнення досвіду використання було проведено дослідження існуючих на ринку конструкцій сошників на рівень тиску на ґрунт, що призводить до таких проблем:

  • двохдискового V-подібного сошника з двома бічними колесами;
  • однодискового сошника з бічним колесом;
  • двохдискового V-подібного сошника.

Червоні зони на представлених результатах досліджень підтверджують виникнення проблемних ділянок.

Вирішенням цих проблемних моментів став інноваційний сошник, розроблений австралійською компанією BOSS. Він був спроектований завдяки поєднанню світового досвіду та комп’ютерного моделювання, а подальше партнерство компаній BOSS і AGRISEM вилилось у створення нового посівного комплексу AGRISEM SLY BOSS, основою якого й став сошник SLY BOSS, що був адаптований французами під європейські умови.

Детальніше за посиланням: https://vfc.com.ua/news/articles/novi_tehnologii_dlja_ukrainskih_agrariiv.html?fbclid=IwAR2DdpWjJ3rUtGQN3_2CTtRv_FG_YUZFHJn3qtvLT44vH-ihzEgnl4BobW4

Залишити коментар: