Новини

Väderstad інвестує 125 мільйонів шведських крон на будівництво нового виробничого центру

27.01.2021

Väderstad з року в рік встановлює нові рекорди продажів та прибутку. У період з 2017 по 2020 рік продажі зросли на цілих 43 відсотки, а кількість працівників збільшилась – як у материнській компанії в Швеції, так і в дочірніх компаніях по всьому світу. Все це позитивно впливає не лише на місто Ведерстад, а й на регіон та бізнес сферу. Але зі зростанням виробництва та збільшенням кількості працівників потрібно також збільшувати виробничі площі, пише пресслужба компанії Väderstad.

«В останні роки ми спостерігали неймовірно великий попит на нашу продукцію, яка надає фермерам у всьому світі унікальні можливості для отримання бездоганних сходів. З метою подальшого зростання та зміцнення якості у всьому, що ми робимо, ми вирішили побудувати новий виробничий центр біля вже існуючого заводу у Швеції,» – каже Матс Баверуд, генеральний директор Väderstad.

Новий виробничий центр буде побудовано у місті Ведерстад в 2022 році, в який буде інвестовано 125 мільйонів шведських крон. Завдяки новому виробничому центру, компанія зміцнить свої позиції перед обличчям можливих викликів, які чекають на нас у майбутньому, і продовжить постачати фермерам по всьому світі інноваційну техніку та надавати якісну сервісну підтримку.

Залишити коментар: