Новини

Väderstad демонструє вражаючий фінансовий результат

11.01.2021

Операційний прибуток Väderstad збільшився з 172 мільйонів у 2019 році до 212 мільйонів у 2020 році. Обсяг продажу техніки Väderstad також досяг нового рекордного рівня та збільшився на 43 відсотки за період з 2017 по 2020 роки.

Про це повідомляє пресслужба компанії Väderstad.

«Це досить вражаючий результат, враховуючи, яким особливим був цей рік. Деякі результати обумовлені економією коштів, а також тим, що багато виставок та поїздок було скасовано. Але не слід також забувати, що ми призупинили виробництво та надали своїм працівникам додаткову літню відпустку на два тижні довше, ніж зазвичай. Не зважаючи на це, ми дуже задоволені результатом», – каже Ніклас Б’єрсер, віце-президент з фінансів компанії Väderstad.

Як зазвичай, значна частина прибутку буде реінвестована в розвиток. Постійний пошук інновацій, вдосконалення та створення нових методів виробництва – це те, що лежить в основі діяльності Väderstad.

«Хоч цей рік і був складним, але я пишаюся тим, що нам вдалося досягти такого чудового результату. Ми зберегли можливість надавати нові робочі місця, завдяки чому штат працівників збільшився», – говорить Матс Баверуд, президент та генеральний директор компанії Väderstad.

Залишити коментар: