Новини, Це цікаво

В Україні запустили у виробництво новий вітчизняний трактор

29.01.2021

Не так давно  в Кременчуці налагодили виробництво мінітракторів під маркою КрАСЗ. На сьогоднішній день вже готова нова модель- мототрактор КрАСЗ Т160, повідомляє specmachinery.com.ua.

Мототрактор КрАСЗ Т160 оснащений дизельним двигуном з водяним охолодженням ZS1100NDL, з максимальною потужністю до 18 к.с. В наявності також блокування заднього диференціала.

КрАСЗ Т160 має гідравліку з плаваючим режимом та акумулятор ємністю 80 Ah, що працює з додатково встановленим потужним генератором. Мототрактор оснащений прямим приводом, який з’єднує мотор з коробкою передач і власним генератором, завдяки якому можна працювати тривалий час без зупинок.

КрАСЗ Т160 має 12-дюймові передні колеса і 16-дюймові задні; передню і задню колію можна регулювати в широкому діапазоні.

Мототрактор КрАСЗ Т160 призначений для використання невеликими сільськими та фермерськими господарствами (з територією до 1 Га), а також комунальними підприємствами. Може використовуватися для обробки полів і невеликих насаджень, оранки грунту, збору врожаю, вивіз сміття і транспортування вантажів. Невеликі габарити дозволяють працювати в теплицях.

Залишити коментар: