Новини

В Україні реалізується рекордна партія вантажівок Mercedes-Benz

29.12.2020

У Києві відбулася урочиста передача в експлуатацію першої частини з великої партії самоскидів Mercedes-Benz Arocs.

Про це повідомляє сайт SpecMachinery.com.ua.

У повідомленні зазначається, що машини були передані офіційним дилером Mercedes-Benz в Україні компанією ПрАТ «АТП «Атлант» підрозділу фінансово-промислової групи «Альтком» ТОВ «Альткомавтотранс». Перша партія склала п’ять самоскидів, всього ж у 2021 році група «Альтком» запланувала придбати близько 100 одиниць техніки Mercedes-Benz з різними типами кузовів.

При повній масі в 41,8 т, самоскид може перевозити 25 т вантажу об’ємом до 17 м3. Машина оснащена кузовом фірми Meiller Kipper P436 Halfpipe («напівтруби») з бортом S1. Кузов виконаний з високолегованої зносостійкої сталі і захищений спеціальним зносостійким покриттям. Крім того, встановлено тент на тросах і задній відбійник, що складається, який дуже зручний при роботі з асфальтоукладачем.

Mercedes-Benz Arocs 4142K приводиться в рух рядним шестициліндровим дизелем OM471 (12,8 літрів, 421 к.с. при 2100 об/хв) Євро 5 з повітрозабірником, винесеним на дах кабіни, що продовжує життя повітряного фільтру в умовах підвищеної запиленості. Разом з двигуном працює автоматизована коробка  передач Mercedes PowerShift 3 з двома зчепленнями і системою охолодження. Два задніх ведучих моста оснащені блокуванням міжколісних і міжосьового диференціалів, що підвищує прохідність при роботі на ґрунтових дорогах.

Крім того, максимально збільшено кліренс (250-300 мм), а машина відрізняється оптимальними кутами з’їзду і в’їзду в 25 градусів. Встановлена ресорна підвіска та барабанні гальма на всіх колесах, які краще працюють у бруді. Ресурс гальмівних колодок економить моторне гальмо: його потужність майже дорівнює потужності самого двигуна. Доречі, моторне гальмо за бажанням водія може працювати до повної зупинки самоскида.

Залишити коментар: