Події

В Україні стартує масштабна комунікаційна кампанія все про органічні сертифіковані продукти

10.06.2021

Комунікаційна кампанія

Об’єднання «Органічна ініціатива» та партнери – дослідницька агенція  MZ hub, стратегічний консультант Cherniak Brand Consulting, креативна агенція McCann KYIV – презентують

першу всеукраїнську комунікаційну кампанію, яка триватиме в різних форматах протягом кількох років. У рамках кампанії споживачі побачать рекламні та інформаційні ролики, привабливі банери, знайдуть максимум пізнавальної та зрозумілої інформації на спеціально створеному сайті https://about.organicinfo.ua/, стануть учасниками акцій безпосередньо в місцях продажу органічних продуктів. До кампанії будуть залучені численні медіа канали та PR агенції,  виробники й продавці органічної продукції, і, звичайно, усі прихильники здорового харчування.

Організатори комунікаційної кампанії переконані, що вже у 2021-му році ставлення українців до органічних продуктів може кардинально змінитися на краще, як і в цілому ситуація з торгівлею органічними сертифікованими продуктами. Чому ми так вважаємо, які є для цього підстави, що конкретно плануємо робити – ми розкажемо на презентаційному заході. Крім того, дослідницька агенція MZ hub обіцяє надати унікальні дані за результатами свого дослідження «Обізнаність та сприйняття органічних продуктів в Україні».

Шановні панове, запрошуємо вас на  онлайн-презентацію комунікаційної кампанії!

 Організатор: Об’єднання «Органічна ініціатива».

Дата, час: 17 червня 2021 року, 16:00-17:30

Адреса: Zoom конференція. Адреса буде надана зареєстрованим учасникам події.

Реєстрація на подію: https://forms.gle/PFcTrWTu2e6DKegR7

Комунікаційна кампанія впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми QFTP, що впроваджується FiBL у партнерстві із SAFOSO AG, www.qftp.org

Довідка:

 «Органічна ініціатива» – об’єднання засноване в липні 2020 року; основна мета – зростання торгівлі українською органічною продукцією з вищою доданою вартістю на внутрішньому і зовнішньому ринках. Заради досягнення цієї мети об’єднуються учасники органічного приватного сектору України, активісти громадських організацій, провідні консультанти та надавачі послуг для виробників органічної продукції.

Органічна ініціатива – це простір для творчості, обміну ідеями та спільних дій.

 Органічна ініціатива реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Члени Органічної ініціативи:

  • Олена Корогод (Березовська) – президент Громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна»
  • Сергій Галашевський – директор Органу сертифікації ТОВ «Органік Стандарт»
  • Олена Дейнеко – директор «Органік бізнес школи»
  • Олексій Качковський – директор ТОВ «Наукове-виробниче об’єднання «Інститут органічного виробництва»
  • Марія Махновець – голова Громадської спілки «Український органічний кластер»
  • Олександр Приходько – Менеджер з розвитку аграрних ринків, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)
  • Наталія Прокопчук – Координатор органічного компоненту Швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
  • Катерина Шор – менеджер проєктів Міжнародної благодійної організації «Інформаційний центр «Зелене досьє»; координатор веб-порталу OrganicInfo.ua
  • Наталія Чоловська – президент Львівської міської громадської організації (ЛМГО) «Екотерра»

Реєстрація на подію:

Реєстрація на подію: https://forms.gle/PFcTrWTu2e6DKegR7

Контакти:
Координатор «Органічна ініціатива», Олена Дейнеко,
(067) 103 9694, (050) 944 1242,
info@organicbusiness.ua

Залишити коментар: