Новини

В Угорщині через пташиний грип знищили 3,5 млн. птахів

18.05.2020

Вірус пташиного грипу штаму H5N8, який на початку 2020 року вразив Польщу, Україну, Угорщину, Румунію та Німеччину, достатньо важко вдається контролювати на угорських птахофабриках. За останні три з половиною місяці в Угорщині через пташиний грип загинуло понад 3,5 мільйона птахів, з яких 870 тис. знищили в ході превентивних заходів для припинення поширення хвороби, пише Meat-Inform.

За останні кілька тижнів у господарствах, розташованих у графствах Бач-Кішкун та Цонград, було зареєстровано понад 10 нових спалахів небезпечного захворювання. Така ситуація створює паніку серед виробників птиці в Угорщині.

Головний ветеринарний лікар у східноєвропейській країні Лайош Богнар зазначив, що “через бурхливу вітряну погоду в кінці квітня та на початку травня в регіоні поширилося багато диких птахів”, що збільшує ризик виникнення нових спалахів пташиного грипу.

Перший спалах захворювання в Угорщині зареєстрували наприкінці січня у східній частині країни, біля румунського кордону на фермі, де вирощували качок. З того часу хвороба поширилася на південь Угорщини.

Залишити коментар: