Новини

УПЕК вивів на ринок України новий бренд сільгосптехніки

03.11.2020

На український ринок сільгосптехніки вийшов новий бренд HF Agro. Компанія спеціалізується на ґрунтообробній та техніці для захисту й живлення рослин, а також пропонує машини для пакування та зберігання продукції.

Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії HF Agro.

За повідомленням, сільгосптехніка HF Agro адаптована до роботи в українських умовах з урахуванням конкретних ґрунтово-кліматичних особливостей та індивідуальних потреб господарств.

Знаряддя забезпечують високу продуктивність, низькі експлуатаційні витрати й оптимальний обробіток ґрунту-  йдеться у повідомленні компанії-виробника.

До лінійки продукції HF Agro входять оборотні плуги для оранки по різним ґрунтам; дискові, зубові, ротаційні та шлейфові борони з різною шириною захвату; глибокорозпушувачі та щелерізи; польові культиватори та агрегати для передпосівної підготовки.

Парк машин також включає великий вибір аплікаторів-підживлювачів для рідких добрив, внесення безводного аміаку, пакувальники та вивантажувачі зерна, польові котки для прикочування ґрунту до та після посіву.

Як наголошує виробник, пріоритетом компанії є прагнення до інновацій та створення нових унікальних продуктів за індивідуальними запитами аграріїв.

Компанія не стоїть на місці та в найближчій перспективі планує розвивати і інші напрямки бізнесу, такі як обприскувачі, сучасні добрива та засоби захисту рослин, техніку для логістики й багато іншого- зазначається у повідомленні.

Залишити коментар: