Новини

У Полтаві провели конференцію Полтавського обласного об’єднання фермерів і приватних землевласників

08.02.2021

У Полтаві провели обласну конференцію Полтавського обласного об’єднання фермерів і приватних землевласників імені Героя України, Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка, пише Полтавська ОДА.

На неї зібралися фермери і приватні землевласники Полтавщини, депутати обласної ради, делегації аграріїв із Сумської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської областей, представники партнерських організацій і компаній. У роботі конференції взяв участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Коли ми презентували Стратегію розвитку області до 2027 року Президенту України, то зазначали, що Полтавщина – аграрний край. І цей статус підтверджуємо – більше 6 мільйонів тонн зернових в області зібрано за минулий рік. Звичайно, посуха на частині території області, коронакриза внесли свої корективи»,– сказав Олег Синєгубов.

Долучилися до участі в конференції президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак і голова Всеукраїнського конгресу фермерів Іван Слободяник.

«Таку конференцію проводимо щорічно. Не думали, що цьогоріч фермери так відгукнуться і зберуться на захід. Це показник, що їх хвилюють нинішні питання», – сказав голова Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини Василь Бурлака.

Залишити коментар: