Дні поля

SAATBAU презентувала нові сорти сої на Дні поля у ПП «Західний Буг»

18.09.2020

8 вересня на базі ПП «Західний Буг» у Буському районі на Львівщині провели День соєвого поля. Під час заходу агровиробникам презентували демонстраційні ділянки сої, розповіли про властивості сортів і представили інноваційні продукти, які сприяють підвищенню врожайності цієї культури.

Свої сорти представила й компанія зі світовим іменем SAATBAU, яка вже 70 років займається селекцією, насінництвом і продажем насіння сортів і гібридів сільськогосподарських культур, адаптованих до європейського ринку. Щороку понад 200 сортів/гібридів 30-ти різних культур проходять процес розмноження в різних кліматичних зонах для максимальної адаптації до погодних умов.

З компанією «Західний Буг» SAATBAU співпрацює два роки. Цьогоріч на полях господарства на розмноженні та для реалізації на 2021 рік вирощують три сорти сої: Абеліна, Регіна та Беттіна. Крім того, у демопосівах є ще 8 сортів SAATBAU.

На полі про сорти розповів Любомир Дзяб’як, регіональний представник ТОВ «Заатбау Україна» у Львівській, Івано-Франківській і Закарпатській областях.

Абеліна (вегетаційний період 100 днів) – ранньостиглий сорт (000), який вирізняється швидким темпом стартового росту та високим потенціалом продуктивності. Має відмінну стійкість до хвороб і осипання, високу стійкість стручків до розтріскування. Характеризується добре розвинутою кореневою системою, яка глибоко проникає в орний шар ґрунту.

Особливою перевагою цього сорту є продуктивність і скоростиглість, що дає змогу зібрати врожай у оптимальні строки: Абеліна є хорошим попередником для озимих зернових.

РЕГІНА (вегетаційний період 100–105 днів) – новий сорт раннього сегменту, на розмноженні перший рік. Це надурожайний сорт із високим вмістом протеїну, який завойовує свою прихильність у агровиробників завдяки стрімкому росту, беззаперечній стійкості до вилягання, і боби в цього сорту не розтріскуються. До того ж, РЕГІНА характеризується добре розвинутою кореневою системою та високою стійкістю до хвороб. Сорту притаманна велика крупність зерна та маса 1000 насінин. РЕГІНА також вирізняється дуже хорошими смаковими якостями, що робить цей сорт сої придатним для виробництва тофу.

Беттіна (вегетаційний період 110–115 днів) – це також новий надзвичайно продуктивний сорт сої, з групою стиглості 00+ та відмінними показниками врожайності й дозрівання. Це крупнозернистий сорт, зі світлим рубчиком, яскраво вираженим розвитком на початкових стадіях і чудовою стійкістю до вилягання завдяки компактності рослин. Цей сорт формує велику кількість стручків, що мають високу стійкість до розтріскування».

«Минулого року сорт АБЕЛІНА ми вирощували вперше, він показав урожайність орієнтовно 4 т/га, – коментує Павло Бабій, керівник відділу продажу агропослуг і насіння ПП «Західний Буг». – Цього сезону маємо його на розмноженні, у товарних посівах сіяли з густотою 700 тисяч насінин на гектар. Абеліна не сильно гілкується, а свою урожайність сорт формує завдяки густоті та кількості стручків.

Сорти Регіна та Беттіна теж добре виглядають у товарних посівах, тому сподіваємося на гарну врожайність».

TURBOSOY – унікальний препарат, що підвищує врожайність

Нещодавно в портфелі компанії «Заатбау Україна» з’явився новий продукт – інокулянт для сої TURBOSOY від аргентинського виробника високоефективних, перевірених часом мікробіологічних препаратів Rizobacter. Компанія SAATBAU є ексклюзивним  дистриб’ютором цього препарату в Європі.

«TURBOSOY – це бактеріальний продукт із високим вмістом азотфіксуючих бактерій, що збільшує урожайність на 300-500 кг/га порівняно з контролем.

Разом із TURBOSOY ви отримуєте технологію ТОП. Це ексклюзивна технологія, яка сприяє потовщенню клітинної стінки бактерії, кращому захисту від шкодочинних факторів, що покращує виживання бактерій на насінині.

Окрім того, інокулянт TURBOSOY забезпечує більш раннє і ефективне формування бульбочок; є єдиним біоіндуктором на ринку України, який працює у стресових умовах; збільшує кореневу масу рослини та позитивно впливає на врожайність. Інокулянт є придатним для органічного вирощування», – зазначив Артем Надольський, представник компанії.

© Анна Артим

________
DSC_1279
DSC_1281
DSC_1283
DSC_1289
DSC_1361
DSC_1376
DSC_1382
DSC_1460

Залишити коментар: