Новини

Ristone Holdings здійснить реконструкцію свинарського комплексу за новітніми європейськими стандартами

05.02.2021

Представники Ristone Holdings провели важливу зустріч з компаніями «Convex International GmbH» і «Big Dutcman» щодо залучення інвестицій у свинарський проект на базі підприємства «Дружба-Казначеївка».

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Важливість реалізації цього амбітного проекту полягає не тільки в тому, що залучаються європейські інвестиції, але і в тому, що формуються нові стандарти в галузі свинарства. Реконструйований свинокомплекс буде оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволить досягти більш високої якості та конкурувати з іноземною продукцією. Реалізувати такий проект можна тільки з європейськими структурами, що мають необхідний досвід. Технічну частину – від обладнання до консультацій – ми будемо реалізовувати з міжнародною компанією «Big Dutcman», а фінансування цього проекту бере на себе німецька фінансова група «Convex International GmbH».

Про необхідність реконструкції керівництво холдингу заявило ще в минулому році, і весь цей час наша команда вела підготовчі роботи, вивчала кращі способи реалізації. Кілька разів представники компаній-партнерів приїжджали до Казначеївки, щоб оцінити масштаб робіт, хоч пандемія коронавірусу та закриті кордони і затягнули цей процес.

Днями відбулася важлива зустріч, що ознаменувала черговий етап розвитку цього проекту. На ній були присутні представники компаній-партнерів, керівник підприємства «Дружба-Казначеївка» Олександр Кудлай і голова наглядової ради «Ristone Holdings» – Вадим Нестеренко.

«Ми провели конструктивну зустріч в офісі німецької компанії «Convex», яка має своє представництво в Києві. Йшлося про реконструкцію свинарського комплексу нашого підприємства «Дружба-Казначеївка». Ми обговорили різні варіанти проектів – мінімальний, максимальний, і прийшли до рішення, що ми починаємо подавати документи на залучення фінансування. Чому це відбувається в компанії «Convex»? Тому що ми маємо з ними великий досвід співпраці, ми вже реалізували разом проект елеватора, в рамках третьої черги будівництва нашого ОЕЗ. Це наші перевірені і надійні партнери», – прокоментував зустріч Вадим Нестеренко.

Залишити коментар: