Новини, Це цікаво

Одні з найбільших фермерських господарств у світі

23.03.2021

Приватний землевласник  Джон Малоун, США

Джон Малоун – американський медіа-магнат і мільярдер, який вважається найбільшим землевласником у США. Його загальний земельний банк перевищує 930 000 га.

Половина цієї землі – лісове господарство, розташоване в районах Мен та Нью-Гемпшир.  Також він володіє фермами по всій країні – найбільша базується в Нью-Мексико.

Компанія «El Tejar», Бразилія

У 2011 році «El Tejar» розглядалась як найбільша у світі сільськогосподарська компанія, що вирощувала близько 1,1 млн. га сої, кукурудзи і бавовни, переважно в Аргентині, Бразилії та Уругваї, значна частина цих земель була орендована.

З 2012 року компанія перенесла діяльність з Аргентини, створила нову штаб-квартиру в Бразилії й різко скоротила оброблювані площі, намагаючись таким чином підвищити свою ефективність.

Також компанія обробляє більше 30 000 га в Болівії.

Молочна ферма «Mudanjiang City dairy development», Китай

Ферма на північному сході Китаю стала найбільшою у світі молочною фермою.

Спеціалізується на виробництві молочних продуктів і має близько 100 000 корів.

Культури, які використовуються в якості корму для тварин, вирощуються на 100 000 га землі, більша частина якої знаходиться в Росії.

Anna Creek Station, Австралія

Anna Creek Station має у власності 6 000 000 акрів землі.

Утримує понад 170 тисяч голів великої рогатої худоби, що робить ферму найбільшим виробником м’ясної продукції у світі.

Продімекс, Росія

“Продімекс” працює на 570 000 га, це найбільший агробізнес, який працює в Росії.

Приватна компанія “Продімекс”  спеціалізується здебільшого на виробництві цукру. Компанія має власні переробні заводи, які переробляють цукровий буряк, вирощений компанією на власних землях. Загалом, виробництво компанії становить 20% від загального виробництва цукру в Росії.

Молочний завод «Al Safi Dairy», Саудівська Аравія

У 1998 році молочна ферма Al Safi увійшла до Книги Рекордів Гіннеса як найбільша інтегрована молочна ферма у світі.

Цей бізнес був заснований у 1979 році королівським принцом Мохаммедом бен Абдуллою Аль Фейсалом. Компанія вирощує понад 37 000 голландських порід худоби, щодня виробляється 700 000 літрів молока, а 1400 працівників працюють у семи повністю автоматизованих доїльних залах.

У 2001 році Аль Сафі створив спільне підприємство з французькою продовольчою групою Danone. Разом це партнерство забезпечило 36% частки молочного ринку Саудівської Аравії.

Залишити коментар: