Новини

Оборот австрійського сімейного підприємства PÖTTINGER склав 366 млн. євро

08.10.2020

У 2019/2020 фінансовому році оборот австрійського сімейного підприємства PÖTTINGER склав 366 млн. євро, що є другим за величиною показником з моменту заснування компанії. Про це пише PÖTTINGER.

Це на 4% менше в порівнянні з попереднім, рекордним роком, проте на 3% вище показника дворічного періоду. Незважаючи на відносно невеликий спад, в середньому по галузі компанія входить в число лідерів європейського ринку. Частка експорту продукції PÖTTINGER становить 90%. Компанія досягла такого високого показника на міжнародній арені завдяки штату висококваліфікованих мотивованих співробітників чисельністю понад 1900 осіб, а також широкому асортименту інноваційної продукції і великим інвестиціям.

У цьому році близько 70% всього обсягу продажів припало на кормозаготівельну техніку; частка машин для обробітку ґрунту та посіву склала 30% обороту. Компанія PÖTTINGER зуміла забезпечити високу якість обслуговування і постачання запчастин навіть в умовах кризи. Зростання продажів в сегменті запасних частин склав 7%.

Майже 60% від загального обороту припадає на Німеччину, Францію, Австрію, Польщу, Чехію та Швейцарію. Німеччина, з часткою обороту 19%, і Франція – з 15% знову є найбільшими ринками збуту. Рівень продажів на обох цих ринках за минулий період майже не змінився. Поряд з Німеччиною та Францією Австрія залишається одним з найбільших ринків збуту. Частка Австрії в загальному обороті за минулий фінансовий рік склала 10%. Скорочення продажів через пандемію коронавирусу в деяких європейських державах вдалося частково компенсувати за рахунок збільшення обороту в заокеанських країнах: Австралія та США з приростом в 68% і 67% відповідно є в цьому плані абсолютними лідерами. Європейські країни, такі як Бельгія, Данія і Швеція, деякі країни СНД (Казахстан і Білорусь), а також Китай і Японія теж демонструють зростання обороту. Треба віддати належне дочірнім компаніям і регіональним партнерам по збуту, які виконали велику роботу в цьому напрямку.

Залишити коментар: