Новини

New Holland T8 GENESIS® з PLM Intelligence™: високопродуктивне поєднання потужності та цифрової досконалості

11.06.2021
  • Новий підлокітник SideWinderTM Ultra та монітор IntelliViewTM з екраном діагоналлю 12 дюймів– персоналізація в своєму найкращому сенсі.
  • Повністю інтегровані рішення з точного землеробства нового покоління, що дозволяють підняти показники продуктивності, взаємодії та управління машини на новий рівень.
  • Трактор T8.435 Ultra CommandTM поповнив родину тракторів New Holland T8.

New Holland T8 GENESIS

Компанія New Holland Agriculture виводить на ринок нову серію тракторів T8 GENESIS® з інтегрованою системою PLM Intelligence™ – інтуїтивно зрозумілою для користувача платформою точного землеробства New Holland. Ця платформа, розроблена нашими спеціалістами, пропонує клієнтам та дилерам новий рівень використання машини та управління нею.

Трактори нового покоління T8 GENESIS® з інтегрованою системою PLM Intelligence™ можуть якнайкраще пристосовуватись під будь-які потреби господарства завдяки широкому арсеналу функцій та високій ергономічності, починаючи від розширених можливостей обміну даними між операторами, машинами та дилерами для підвищення продуктивності роботи та скорочення часу простоїв, і закінчуючи налаштовуваними органами управління, покращеною оглядовістю та підвищеним рівнем комфорту.

Компанія New Holland також підвищила ступінь інтеграції власного порталу MyNew Holland™ з різноманітними мережевими ресурсами для підтримки своїх клієнтів та дилерів. Оновлений портал та новий додаток MyNew Holland™ забезпечують клієнтам цілодобовий доступ у будь-який день тижня до інформаційно-технічної підтримки, щоб допомогти їм використовувати свою техніку максимально ефективно з якомога більшою віддачею для бізнесу.

“Коли трактор Genesis, відомий у Європі як Серія 70, з’явився на ринку більш ніж 25 років тому, він став символом кардинальних змін у підході до конструювання тракторів. Нова серія T8 GENESIS®, оснащена інтегрованою інтелектуальною системою для точного землеробства PLM Intelligence™ – це ще один крок вперед у конструюванні тракторів з урахуванням специфіки роботи господарств та на основі ретельних досліджень, проведених разом з нашими клієнтами”, пояснює Шон Леннон [Sean Lennon], керівник відділу тракторної техніки. “Такий підхід дозволяє з’єднати “розумний” агрегат з офісом господарства, відтепер – за допомогою інтерфейсу ISOBUS класу III, для підвищення ступеню використання як трактора, так і агрегату. Прислухаючись до побажань клієнтів як з Європи, так і з інших країн, ми змінили конструкцію кабіни, щоб створити ідеальне робоче місце для продуктивної роботи з широкими можливостями налаштування, оснащене новітніми, інтуїтивно зрозумілими органами управління, новим багатофункціональним підлокітником SideWinderTM Ultra та монітором IntelliView з екраном діагоналлю 12″.

Новий підлокітник SideWinderTM Ultra та монітор IntelliViewTM з екраном діагоналлю 12 дюймів – персоналізація в своєму найкращому сенсі

Незважаючи на нові функції та технології, новий T8 залишається вірним традиції New Holland: органи управління повинні залишатись інтуїтивно зрозумілими для оператора – від нового ергономічного підлокітника SideWinder™ Ultra з групами клавіш, розподіленими за зонами для управління медіапристроями та системою клімат-контролю, і до органів управління агрегатованим обладнанням та клавішами швидкого доступу, що дозволяють одним дотиком переходити до потрібного меню налаштувань. Оператор на власний розсуд може призначати управління виносними клапанами або на клавішні перемикачі, або на джойстик, а окремі налаштування трактора можна зберігати під назвою того чи іншого агрегату і швидко повертатись до них під час зміни завдань.

Повністю оновлена кабіна з чотирма стійками забезпечує максимальну оглядовість, а розташовані в різних місцях кабіни відеокамери дозволяють безпечно виїжджати трактором з поля на дороги з пожвавленим рухом і тримати під контролем агрегатоване обладнання позаду машини. Новий інструментальний дисплей InfoView™ знаходиться на передній консолі в полі зору оператора. Нові фари кругового робочого освітлення освітлюють простір навколо машини не гірше стадіонних прожекторів, а конфігуровані налаштування дозволяють легко вибирати режими освітлення певних зон. Клієнти та оператори гідно оцінять додаткові відсіки для зберігання речей, збільшення кількості розеток і вентиляційних отворів, ліхтарі освітлення біля дверей кабіни, а також широкий вибір варіантів сидінь для оптимального комфорту.

Нове покоління повністю інтегрованих рішень з точного землеробства

Найновітніший функціонал сягає далеко за межі кабіни завдяки використанню повністю інтегрованих рішень з точного землеробства PLM від компанії New Holland. Підхід New Holland до точного землеробства можна описати чотирма поняттями: Відкрита технологічна архітектура – Постійний зв’язок – Інтелектуальність – Підтримка через портал MyPLM™ Connect та інші он-лайн ресурси партнерів компанії, система PLM Intelligence™ виводить реалізацію згаданих принципів на новий рівень, дозволяючи сільгоспвиробникам користуватись улюбленими пакетами агрономічного програмного забезпечення в будь-який момент. За допомогою простого планшетного користувацького інтерфейсу сільгоспвиробники можуть здійснювати обмін даними та їх аналіз, а також користуватись розширеною підтримкою, що надається дилерами New Holland, і працювати більш комфортно та ефективно.

Якість управління і ефективність використання машини покращились завдяки системі New Holland IntelliView Connect, віддаленому доступу до монітора та віддаленому помічнику New Holland, що входять до комплексу інструментів віддаленого технічного обслуговування. Оновлювати операційну систему PLM Intelligence™ можна також і в бездротовому режимі, як смартфон.

Система New Holland IntelliView Connect дозволяє менеджеру господарства або спеціалісту дилерського центру у віддаленому режимі переглядати що відбувається на моніторі IntelliView та відстежувати роботу трактора T8 у режимі реального часу, що забезпечує високу продуктивність роботи та експлуатаційну готовність. Дилери New Holland зможуть заздалегідь діагностувати парк техніки своїх клієнтів за допомогою віддаленого помічника New Holland, призначаючи необхідні роботи з технічного обслуговування з урахуванням оптимальних міжсервісних інтервалів та зводячи до мінімуму витрати часу на переміщення техніки.

Трактор T8.435 Ultra CommandTM поповнив родину тракторів New Holland T8 

Компанія New Holland розширила модельний ряд T8 GENESIS® новою моделлю з двигуном потужністю 396 к.с. та трансмісією типу Full-Powershift. Ця нова трансмісія має 21 передачу для руху вперед та 5 – назад і буде встановлюватись лише на флагманську модель T8.435 Ultra CommandTM як у колісній версії, так і у виконанні з напівгусеничним шасі SmartTraxTM. Таке доповнення серії дозволить клієнтам вибирати найбільш підходяще поєднання потужності двигуна та технології трансмісії для вирішення своїх задач. Модель з трансмісією Ultra Command Full-Powershift для важких тягових робіт в полі або Auto CommandTM для робіт, що вимагають швидкості та передбачають інтенсивні транспортні роботи.

 

New Holland T8 Genesis Auto CommandTM

Модель

Номінальна потужність двигуна, к.с. Макс. потужність двигуна, к.с.  Макс. потужність двигуна з управлінням потужністю EPM, к.с. Колеса/шини

SmartTraxTM

T8.350

280 315 351 Базовий варіант Н.Д.
T8.380

312

347

383

Базовий варіант

Н.Д.

T8.410

340

374

409

Базовий варіант

Опція

T8.435 380 417 423 Базовий варіант

Опція

 

New Holland T8 Genesis Ultra CommandTM

Модель

Номінальна потужність двигуна, к.с. Макс. потужність двигуна, к.с.  Макс. потужність двигуна з управлінням потужністю EPM, к.с. Колеса/шини

SmartTraxTM

T8.350

280 315 351 Базовий варіант Н.Д.
T8.380

312

347

383

Базовий варіант

Н.Д.

T8.410

340

374

409

Базовий варіант

Опція

T8.435 396 423 Базовий варіант

Опція

 

https://www.facebook.com/NewHollandUA/

https://www.instagram.com/NEWHOLLANDUKRAINE/

https://www.youtube.com/user/NewHollandAG

 

Контактна особа для отримання додаткової інформації:

Олександр Суханов

Менеджер з маркетингу New Holland Agriculture в Україні та Молдові

Телефон: +38 050 414 00 82

oleksandr.sukhanov@newholland.com

Фото взяте з офіційного сайту компанії New Holland.

Залишити коментар: