Новини

New Holland Agriculture виводить на ринок нову лінійку комбайнів – CH (CROSSOVER HARVESTING)

24.07.2020

New Holland Agriculture виводить на ринок нові комбайни Crossover (CH), машини, що встановлюють високі стандарти в продуктивності та адаптованості до збирання різних культур в середньому класі комбайнів

New Holland Agriculture виводить на ринок лінійку комбайнів CH (CROSSOVER HARVESTING), яка задає нові стандарти виробничої здатності й універсальності серед комбайнів середнього класу.

  • Нова концепція Crossover Harvesting поєднує визнану світом технологію сепарації Twin Rotor із традиційним молотильним барабаном New Holland.
  • Найкраща в сегменті пропускна здатність із найвищою продуктивністю систем обмолоту та сепарації.
  • Неперевершена якість зерна та соломи, визначна легкість зміни налаштувань під час переходу від однієї культури до іншої та перевірена надійність.

New Holland Agriculture виводить на ринок комбайн CH7.70, який започатковує нову концепцію, Crossover Harvesting, що поєднує визнану технологію сепарації Twin Rotor® із перевіреною технологією барабанного обмолоту.

Новий комбайн Crossover від New Holland встановлює високі стандарти в продуктивності серед комбайнів середнього класу, забезпечуючи неперевершену якість зерна і соломи на будь-яких культурах

Комбайн Crossover встановлює нову планку продуктивності серед комбайнів середнього класу, забезпечуючи високу якість зерна та соломи, він однаково добре може впоратися з будь-якими культурами в будь-яких умовах. Економічний двигун забезпечує високу потужність і дуже низькі виробничі витрати. Ця продуктивність поєднується з високим рівнем комфорту кабіни Harvest Suite™ Deluxe.

Натхненні розкішним дизайном в автомобілебудуванні, інженери New Holland розробили простору преміальну кабіну та оздобили її обшивкою з глибокою кольоровою гамою

Ларс Скьолдагер Соренсен (Lars Skjoldager Sørensen), керівник напряму зернозбиральної техніки коментує: «Ми спроєктували CH7.70 для професійних сільгоспвиробників і підрядників, яким потрібен комбайн, що забезпечує однаково високу продуктивність у будьяких умовах і має низьку вартість експлуатації. Новий CH7.70 надає нашим клієнтам усі переваги технології сепарації Twin Rotor, що були здобуті протягом 45 років історії її виробництва, і нашої бездоганної системи барабанного обмолоту, гарантуючи найкращу у своєму класі продуктивність, високу якість зерна та соломи, універсальність для збирання багатьох культур і надійність із низькими виробничими витратами. Ця унікальна концепція відкриває нову еру Crossover Harvesting у New Holland».

Ліонель Глеру (Lionel Gleyroux), керівник напряму флагманських комбайнів у Європі наголосив: «Комбайн Crossover створює новий сегмент у широкому портфоліо техніки New Holland між комбайнами середнього класу та флагманськими роторними моделями. Розширюючи можливості вибору для наших клієнтів, він точно відповідає конкретним вимогам для всіх видів робіт. Нова концепція Crossover Harvesting увібрала в себе найкраще з нашого багатого досвіду у виробництві зернозбиральної техніки та створила всі можливості для кожного аграрія й підрядника стати продуктивнішим, універсальнішим і економічнішим. У ній пропонується найкраще з обох технологій New Holland Twin Rotor і барабанної технології обмолоту це забезпечує найкращу в сегменті продуктивність».

«Із новою концепцією Crossover Harvesting наші клієнти отримують більше: більшу продуктивність, вищу якість, більшу економію. Нові комбайни CH можуть пишатися емблемою Crossover Harvesting на корпусі, адже вона повідомляє про революційні зміни, що сталися під капотом», — додав він.

Карло Ламбро (Carlo Lambro), президент бренду New Holland, робить висновок: «Бренд New Holland зробив революцію у збиранні врожаю понад 45 років тому. Сьогодні ми виводимо на ринок новий комбайн CH Crossover Harvesting, який підтверджує світове лідерство нашого бренду. New Holland пропонує широкий асортимент технологій, здатних відповідати конкретним вимогам будьяких видів робіт, завдяки рішенням, націленим на інновації, екологічність і визначну економічність».

Crossover Harvesting забезпечує найкращу у своєму класі продуктивність і, водночас, високу якість зерна та соломи

Нові комбайни Crossover мають на 25% вищу продуктивність порівняно з класичними комбайнами цього сегменту. Багатобарабанна система обмолоту з основним барабаном діаметром 600 мм — найбільшим у сегменті — зі зміцненою конструкцією для роботи у важких умовах забезпечує визнану ефективність обмолоту. Великий барабан зі зручним у обслуговуванні секційним підбарабанням забезпечує найкращу універсальність, даючи змогу швидко переналаштовуватися на різні культури за менш ніж 20 хвилин.

Комбайн Crossover забезпечує найвищу в класі пропускну здатність та високу якість зерна і соломи. Нова технологія Crossover забезпечує пропускну здатність, що на 25% вища, ніж у барабанно-клавішних комбайнів цього ж класу

Частота обертання барабана контролюється із кабіни за допомогою нового зміцненого гідравлічного варіатора, тож оператор може з легкістю впевнитися, що оберти точно відповідають культурі та польовим умовам. Систему обмолоту поєднано з перевіреною часом системою New Holland Opti-Thresh™, яка адаптується до культури та ступеню стиглості зміною положення задньої частини підбарабання без використання жодних інструментів. Коли закріплену на петлях верхню секцію відводять від барабана, дія тертя стає м’якішою, поліпшуючи якість соломи.

Нові комбайни Crossover поєднують перевірену часом двороторну технологію сепарації Twin Rotor зі щадним барабанним обмолотом, що є незмінною характеристикою комбайнів New Holland та пропонують найкраще від двох технологій

CH7.70 поєднує цю багатобарабанну систему обмолоту з перевіреною часом концепцією New Holland Twin Rotor – це складові Crossover Harvesting. Через понад 45 років після запуску виробництва флагманських комбайнів із двороторною технологією, інженерам New Holland вдалося створити найефективнішу та найбільш щадну систему обмолоту на ринку та зменшити кількість пошкодженого зерна. Система Twin Rotor спеціальної конструкції діаметром 542 мм і довжиною 3454 мм забезпечує найбільшу площу сепарації в сегменті, що становить приблизно 2,9 м2 і якнайкраще відповідає іншим характеристикам CH7.70. У разі зміни культури потрібно внести мінімальні зміни в налаштування системи, що забезпечує визнану універсальність комбайна для збирання багатьох культур.

Комбайни CH7.70 поєднують високопродуктивну двобарабанну систему обмолоту з перевіреною часом системою сепарації Twin Rotor

CH7.70 можна агрегатувати зі зерновими жатками серії Varifeed™ шириною захвату до 9,15 м, зокрема новою моделлю шириною 8,53 м, спеціально розробленою для цієї серії комбайнів. Кут нахилу фронтальної частини похилої камери можна механічно регулювати, щоб забезпечити плавну подачу маси з жатки, для підвищення продуктивності й забезпечення найкращого потоку для кожної культури.

Широкий модельний ряд жаток New Holland був розроблений, щоб ідеально відповідати високим можливостям комбайнів CH та забезпечувати найпростіше та найефективніше збирання маси та передачу її на обмолот

Нова концепція CH Crossover Harvesting від New Holland поєднує найкращі риси технологій Twin Rotor і барабанного обмолоту, забезпечуючи найвищу в сегменті продуктивність.

Найкращий у своєму класі трикаскадний решітний стан забезпечує на 15 % більшу продуктивність на будьякому рельєфі.

Продуктивність системи очищення на CH7.70 точно відповідає високій продуктивності обмолоту й сепарації. Новий унікальний трикаскадний решітний стан New Holland Triple-Clean™ підвищує продуктивність системи очищення на 15 % завдяки створенню додаткового каскаду на скатній дошці. Поперечний шнек із подвійною навивкою швидше транспортує зерно до елеватора, що підвищує загальну продуктивність машини.

Найпродуктивніша в сегменті система очищення забезпечує на 15% більшу продуктивність на всіх типах рельєфу

CH7.70 також забезпечує бездоганну ефективність роботи на схилах завдяки перевіреній системі SmartSieve™, яка автоматично компенсує боковий нахил до 25 %, підтримуючи рівномірний розподіл маси по решітному стану. У системі також відкалібровано роботу решіт відповідно до частоти обертання вентилятора та розміру зерна для забезпечення оптимального кута відкидання. Додатково, відзначена багатьма нагородами система Opti-Fan™, автоматично регулює частоту обертання вентилятора системи вітроочистки, коли машина працює на схилах. Вона зменшує частоту обертання вентилятора під час руху комбайна вгору, щоб мінімізувати втрати в задній частині комбайна та збільшує оберти під час руху згори, щоб запобігти забиванню скатної дошки.

Модель Laterale забезпечує комфорт і роботу на крутих схилах

Для збереження продуктивності на горбистій місцевості модель Laterale використовує потужну систему автоматичного вирівнювання, що компенсує поперечний нахил у межах до 18 % з обох сторін. Модель Laterale в поєднанні зі системами Triple-Clean і Smart Sieve™ оптимізує ефективність очищення на складному рельєфі.

Версія Laterale забезпечує комфорт і продуктивність на крутих схилах

Визначна економія пального та низька вартість експлуатації

CH7.70 обладнано перевіреним часом двигуном Cursor 9, що видає 364 кінські сили — на 31 кінську силу більше за CX6.90 — забезпечуючи однаково потужну й економну роботу в будь-яких умовах. Він відповідає нормам екологічного стандарту викидів Tier3 і розроблений компанією FPT Industrial. Комбайн CH було спроєктовано з урахуванням спрощення технічного обслуговування: лише чотири точки змащування роблять щоденне обслуговування ще швидшим, а великі сервісні дверцята над соломорозкидачем забезпечують легкий доступ. Система додаткового очищення відпрацьованих газів, що не потребує технічного обслуговування, разом із дуже низьким рівнем споживанням пального, забезпечує дуже низькі виробничі витрати.

Ще однією перевагою комбайнів СН є можливість придбати розширену гарантію терміном до трьох років (обмежені 1200 мотогодин роботи двигуна) на двигун та трансмісію, що також зменшує виробничі витрати на комбайн. Це свідчить про впевненість  бренду New Holland у відмінній якості власних комбайнів і їх відповідності високим вимогам клієнтів.

Повний комплект світлодіодного освітлення забезпечує широкий розподіл світла під час збирання та маневрування

Залишити коментар: