Новини

На Запоріжжі щорічно збільшують площу насаджень плодово-ягідних культур

31.12.2020

Плодово-ягідні культури у Запорізькій області вирощуються на загальній площі 9,3 тис. га.

Щороку завдяки державній цільовій програмі фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства і хмелярства, сільськогосподарські підприємства області збільшують площу плодово-ягідних культур у середньому на 100 га., повідомляє Запорізька ОДА.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, у 2018 році господарства Бердянського, Мелітопольського, Чернігівського та Якимівського районів провели посадку яблуні, черешні, абрикосу, волоського горіху.

Загальна площа багаторічних насаджень збільшилась на 125,9 га. Підприємствам була частково відшкодована вартість придбаного садивного матеріалу  плодово-ягідних культур та проведених робіт із спорудження шпалери і встановлення систем краплинного зрошення на загальну суму 2561,3 тис. грн.

У 2019 році господарства Бердянського, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів провели посадку яблуні, черешні, вишні, абрикосу, персика, сливи, груші та волоського горіху. Загальна площа багаторічних насаджень збільшилась на 132,44 га. Підприємства отримали компенсацію витрат у сумі 2693,5 тис. грн.

У 2020 році сільгосппідприємства Василівського, Михайлівського та Якимівського районів провели посадку яблуні, черешні та вишні на загальній площі 60,89 га. і отримали компенсацію витрат у розмірі 1 млн. 663,2 тис. грн.

Залишити коментар: