Дні поля

Мокрі та вмотивовані: як пройшла осіння подія «УКАБ Агротехнології»

09.10.2020

7 жовтня на потужностях HarvEast Holding в с. Ревне на Київщині відбулась осіння подія «УКАБ Агротехнології». Захід організувала асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent.

День проведення події видався дощовим, проте це не завадило аграріям долучитися до неї та провести продуктивний технологічний нетворкінг з колегами.

Осінній захід проєкту «УКАБ Агротехнології» – подія у форматі демонстрації агротехнологій.

До уваги відвідувачів була представлена велика виставкова зона статичних експозицій, техніки, ресурсів, систем точного землеробства. А ще на гостей чекав розіграш цінних подарунків від партнерів.

На жаль, через ускладнені погодні умови та занадто вологий ґрунт техніка не змогла вийти в поле, тому демопокази агрегатів у роботі довелося відмінити. Але учасники мали змогу взяти участь у пленарній частині заходу, побачити широку лінійку техніки в статиці, поспілкуватись з колегами та проаналізувати останні технологічні рішення на ринку.

«У сільському господарстві ми ніколи не можемо передбачити, коли буде дощ. Та в той же час, через цьогорічні проблеми з опадами аграрії як ніколи радіють йому. Це той «знак зверху», який нам послали в день проведення «УКАБ Агротехнології», аби ми в Україні отримували гарні врожаї.
Звісно, це впливає на хід події, але є техніка, відвідувачі і всі умови для продуктивно нетворкінгу та обміну досвідом!»,
– сказав Алекс Ліссітса, президент асоціації УКАБ.

«Аграрії — справжні патріоти своєї справи і вони, незважаючи на будь-яку погоду, робитимуть максимум, щоб досягти своєї мети. Є два основні фактори, необхідні для того, щоб бути успішним та конкурентним у агробізнесі: погода й технології. І якщо до першого фактору можна лише адаптуватись, то технології можна вивчати та імплементувати. Саме сьогоднішня подія покликана ці технології вивчати, сприяти обміну кращими практиками та підвищувати довіру до своїх колег», — зазначив у вітальному слові Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Під час пленарної частини заходу усі бажаючі змогли приєднатися до обговорення кейсів “Гербіцидний захист кукурудзи” від менеджера з маркетингу Bayer Олександра Камєнєва та “Інноваційна генетика DEKALB як альтернатива викликам сезону” від керівника відділу з технології вирощування сільськогосподарських культур Bayer Віктора Любара.

На виставковій зоні була представлена техніка провідних світових брендів:

  • зернозбиральні комбайни – перевантажувачі зерна – зерновози;
  • розкидачі мінеральних добрив;
  • агрегати основного ґрунтообробітку;
  • сівалки.

Більше 30 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення для агробізнесу.

Технічними партнерами заходу стали: АІКО, Лозівські машини, Центр інновацій АСП, AGCO, CLAAS, Amazone, Полетехніка, Agroresurs, Mzuri, Horsch, New Holland Agriculture, Bednar, Техноторг, Great Plains, Egritech, Волинська фондова компанія, Lemken, CASE IH, Амако, KUHN, Агробудівельний альянс «Астра», Vaderstad, Бердянські жниварки TM John Greaves, Agrokalina, Агро Експерт TM Kello Bilt.

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent висловлюють подяку за підтримку польової події «УКАБ Агротехнології»:  Bayer – ексклюзивному агрохімічному партнеру, Climate Field View – інноваційному партнеру, HarvEast – організаційному партнеру,   AgroPortal – ексклюзивному інтернет-партнеру.

Залишити коментар: