Новини

МХП відкриє R&D-центр при Національному університеті харчових технологій

16.12.2020

МХП відкриє R&D-центр при Національному університеті харчових технологій, інформує прес-служба компанії МХП на своїй сторінці у Facebook.

«Це буде сучасна кухня-лабораторія, на базі якої студенти, молоді науковці та викладачі зможуть експериментувати над процесом приготування кулінарних продуктів за допомогою сучасного обладнання та створювати перші прототипи. R&D-кухня буде розділена на холодний цех для обробки сировини та залу для приготування та презентації кулінарних продуктів. Також ми плануємо запрошувати провідних українських та іноземних спеціалістів, які ділитимуться досвідом та інноваційними підходами зі студентами та викладацьким складом університету», — розказує Микола Такзей, директор Департаменту інновацій МХП, передає УНН.

Дослідницький центр відкриє свої двері вже на початку 2021 року. МХП планує інвестувати в проєкт близько 4 млн. грн. Таким чином МХП продовжує трансформацію на кулінарну компанію.Цей крок допоможе не тільки в створенні нових інноваційних продуктів, але й допоможе знайти нові підходи до ведення бізнесу та партнерства.

Залишити коментар: