Новини

Kverneland почне поставки 6-ти метрової сівалки Optima SX з 2022 р

13.10.2020

Нідерландська компанія Kverneland почне постачання сівалки точного висіву Kverneland Optima SX з шириною захвату 6 м на складній рамі HP з 2022 р.

Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на  trekkeronline.nl.

Починаючи з 2022 р., компанія Kverneland зможе постачати сівалки точного висіву Kverneland Optima SX на гідравлічній складній рамі HP з шириною захвату 6 м.

За повідомленням, нещодавно машина посіяла свою першу кукурудзу у нідерландському піску.

За словами виробника, для внесення насіння в ґрунт Optima SX використовує тиск в 50 мілібар. Створюється повітряний потік, через який окремі насінини потрапляють в отвори висівного диска. Після засіву насіння селектором потік повітря переривається повітряним переривачем, розташованим за висіваючими дисками. Через невеликий надлишковий тиск насіння переходить у прогресуючий посів зі швидкістю 70 км/год. Насіння збирається за допомогою гнучкого котка, який вдавлює насіння безпосередньо у ґрунт. Кожен висіваючий елемент має свій власний електродвигун, який керується через Isobus. За допомогою опції Geoseed можна також сіяти в трикутному (алмазному) або квадратному візерунку. Сюди входять датчики, які синхронізують ряди насіння, так що Geoseed працює у 1-му режимі в межах ширини захвату, а у 2-му режимі — по всьому полю.

Залишити коментар: