Новини

Компанія New Holland святкує визначну подію

11.12.2020

Компанія New Holland виробила 30 000 великих тюкових прес-підбирачів із часу долучення компанії до цього сегменту ринку в 1987 році.

Про це компанія повідомляє в своєму дописі у Facebook.

Ювілейний BigBaler 1290 Plus вироблено на заводі New Holland Agriculture у Зедельгемі, північний захід Бельгії, в Науково-дослідному центрі зі збирання врожаю New Holland, де проектують і виробляють комбайни, тюкові прес-підбирачі та силосозбиральні комбайни для всього світу.

New Holland займає лідерські позиції в сегменті великих тюкових прес-підбирачів уже понад 30 років. Компанія впровадила безліч інновацій, які змінили пресування соломи в усьому світі. Серед цих інновацій — технологія подвійних вузлів, електронний контроль щільності, функція скидання готових тюків і перший у світі прес-підбирач, що пресує тюки розміром 80×90 см, — усі ці технології стали промисловими стандартами.

У сьогоднішніх флагманських моделях BigBaler втілено цю багату спадщину інновацій. У знаковій моделі BigBaler Plus реалізовано сучасні технології підвищення ефективності, зокрема найкращу у своєму класі систему SmartFill, що гарантує однорідність щільності тюків, і технологію IntelliCruise, яка контролює швидкість трактора, підвищує продуктивність, оптимізує виробничу здатність і забезпечує виняткову однорідність щільності тюків.

У моделі BigBaler High Density реалізовано дві унікальні функції, найновіші в довгій і славетній історії інновацій New Holland у пакуванні соломи. Перша функція — це коробка передач SmartShiftT, унікальна концепція трансмісії, що отримала срібну медаль на виставці Agritechnica Innovation Award 2019. Вона значно збільшує продуктивність, підвищує комфорт оператора та поліпшує захист трансмісії трактора.

Друга функція — це унікальна запатентована технологія зав’язування вузлів Loop Master: найперша у світі серійна технологія, що запобігає забрудненню довкілля шпагатом.

Залишити коментар: