Новини

Компанія Fufeng Group планує побудувати на території Тернопільської області завод з переробки кукурудзи

26.01.2021

У зв’язку з розвитком і розширенням групи Fufeng, компанія вирішила створити виробничу базу в Європі та Північній Америці. Україну розглядають, як один з перспективних регіонів для розміщення європейської бази. Тернопільська область в лідерах  з посівних площ кукурудзи, зокрема у 2020 році валовий збір становив 1246,1 тис. тонн, а урожай з одного гектара становив 98,9 ц/га., пише пресслужба Тернопільської ОДА.

Продукція буде в основному експортуватися в ЄС, в той час, певна частина буде реалізовуватися на внутрішньому ринку. В Тернопільській ОДА вже відбулася зустріч з представниками китайської компанії Fufeng Group, щодо побудови на території області заводу з перероблення кукурудзи.

«В разі погодження співпраці інвестиції зі сторони китайської фірми в будівництво підприємства з перероблення кукурудзи будуть становити 200 млн дол. США. Якщо справи підуть вдало, то через 3 роки компанія планує збільшити інвестиції до 600 млн. USD. Для Тернопільщини це дасть велику кількість робочих місць та розвиток економіки краю», – зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Залишити коментар: