Новини

«Компанія Ензим» вперше в Україні запустить виробництво дріжджових екстрактів

15.01.2021

Майже рік тому на ділянці поруч із виробничими потужностями «Компанії Ензим» почали будувати новий виробничий комплекс. Тут підприємство планує виготовляти інноваційний для українського ринку продукт – дріжджові екстракти. Це натуральні та корисні замінники штучних підсилювачів смаку в їжі, які отримують з дріжджових клітин, повідомляє «Компанія Ензим», пише Zaxid.net.

«Оскільки дріжджовий ринок поступово скорочується, кілька років тому перед нами постало питання – що робити далі, у якому напрямку розвиватися. Ми опиралися на свої сильні сторони: ми володіємо технологією та знаннями, як вирощувати дріжджі і як виробляти їх якісними та конкурентними. Тому вирішили трансформуватися в біотехнологічну компанію, яка займатиметься поглибленою переробкою дріжджів», – пояснює генеральний директор «Ензиму» Андрій Цегелик.

Компанія вирішила розширити виробництво два роки тому і відразу почала розробляти проект спільно з іспанською інжиніринговою компанією, яка спеціалізується саме на таких виробництвах. Ділянку, на якій зводиться новий комплекс, «Компанія Ензим» орендувала раніше, проте досі не використовувала. Цех стане частиною наявного заводу.

«Компанія Ензим» – лідер українського ринку серед виробників дріжджів. Більше 50% підприємств промислового хлібопечення в Україні використовують їхню продукцію, 45% своєї продукції компанія експортує до 16 країн Європи, Азії, Африки.

Компанія позиціонує себе як екологічно свідомий бізнес. Зокрема, близько 13 мільйонів євро «Ензим» інвестував у будівництво і модернізацію власних очисних споруд та установки для генерації біологічного газу. Отриманий в результаті очистки стоків біогаз забезпечує близько 70% енергопотреб компанії, а незабаром «Ензим» планує повністю відмовитися від використання природного газу.

Залишити коментар: