Новини

Ігор Петрашко взяв участь у відкритті VIII міжнародної агропромислової виставки «АGROEXPO-2020» у Кропивницькому

01.10.2020

30 вересня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко взяв участь у офіційному відкритті VIII щорічної міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO-2020».

Про це йдеться на сайті Мінкекономіки.

Участь у заході взяли представники місцевої влади, керівники профільних бізнес-асоціацій та виробники.

«Аграрний сектор був і залишається основою для забезпечення продовольчої безпеки держави та її економічного розвитку. Розуміючи цю особливу роль АПК, Уряд продовжує системну підтримку аграрного сектору, сконцентрувавши її на найбільш важливих галузях, зокрема, йдеться про підтримку розвитку тваринництва, фермерства, українського сільгоспмашинобудування, садівництва, виноградарства, відновлення зрошення», – зазначив Ігор Петрашко.

Він додав, що масштаби виставки «АGROEXPO», яка орієнтована на демонстрацію найсучаснішої сільгосптехніки і обладнання іноземного та вітчизняного виробництва, підтверджує, що машинобудівний сектор України стрімко розвивається.

Вже 4 роки поспіль в Україні діє успішна і ефективна програма – Часткова компенсація вартості с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва, яка сприяє зростанню кількості машинобудівних підприємств, розширенню номенклатури, оновленню аграріями парку сільгосптехніки, створення додаткових робочих місць в машинобудуванні, а також збільшує надходження до бюджетів всіх рівнів. Важливо відзначити, що саме аграрії Кіровоградської області є лідерами з кількості поданих заявок на компенсацію та кількістю придбаної техніки і обладнання.

«Також Мінекономіки ініційовано проведення експерименту зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з використанням нецінового критерію оцінки. Застосування такого критерію матиме мультиплікативний ефект на всю економіку країни», – підкреслив Ігор Петрашко.

Міністр також відмітив, що виставка «АGROEXPO» виступає унікальною платформою для ефективного діалогу, обміну досвідом, вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та досягнення нових високих результатів, а також побажав учасникам продуктивної роботи та високих результатів.

Залишити коментар: