Новини

Horsch представив прототип механічної сівалки Versa 3 KR

13.11.2020

Компанія Horsch продовжила роботу над першим прототипом своєї механічної сівалки Horsch Versa 3 KR з шириною захвату 3 м.

Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на horsch.com.

Система дозування в агрегаті є абсолютно інноваційною, оскільки Versa використовує передові типи дозаторів з електроприводом. Кожен дозатор індивідуально з’єднаний з проміжним валом та шестернями. Це означає, що технологічні колії можна змінювати індивідуально й без інструментів. Крім того, можна створювати різні відстані між рядами, наприклад, від 15 см до 30 або 45 см. Залежно від посівного матеріалу, саме дозування можна легко відрегулювати за допомогою засувки між спеціальними роликами- йдеться у повідомленні виробника.

Сівалка Horsch Versa створена на базі ротаційної борони Kredo з шириною захвату 3 м, відомої за моделлю Express 3 KR з пневматичним приводом. Техніка має 10 роторів та розрахована на максимальну стійкість навіть на кам’янистих ґрунтах.

Агрегат оснащений швидкозмінними зубами з твердосплавним покриттям для збільшення максимального терміну служби. Коток з трапецієподібними кільцями створює якісну посівну борозну навіть у складних умовах.

Техніка також оснащена новим сталевим бункером об’ємом 900 л, який може бути додатково збільшений за індивідуальним замовленням клієнта, й новим сошником DuoDisc, в якому використовуються компоненти сошника TurboDisc. DuoDisc з’єднується з Versa з допомогою листової пружини й спеціально оптимізований по вазі для даного типу машин.

Залишити коментар: