Новини

Horsch представив оновлений посівний комплекс для невеликих господарств

03.11.2020

Компанія Horsch у відповідь на популярні запити клієнтів оновила посівний комплекс Focus StripTill, презентувавши на ринку нову модель з шириною захвату 3 м.

Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на прес-службу Horsch.

За допомогою оновленого посівного комплексу Horsch Focus з системою StripTill зі зменшеною шириною захвату фермери невеликих господарств зможуть проводити стрічковий обробіток ґрунту разом з посівом. Комплексне рішення здійснюється в агрегатуванні з малопотужними та середньоглибокими тракторами.

Технологія StripTill значно економить дорогі ресурси та зберігає природну родючість ґрунту, знижуючи ризик утворення вітряної та земельної ерозії.

Посівний комплекс Horsch Focus дозволяє ідеально втілити в життя ідею стрічкового обробітку ґрунту StripTill. Методи No-till та StripTill стають дедалі важливішими в сучасному рільництві, і не лише через зростаючу тенденцію посухи. Обробіток вузьких смуг з інтегрованим розміщенням добрив та точним посівом також має багато переваг, що було продемонстровано за 10-річний досвід роботи серії Horsc Focus зазначається у повідомленні виробника.

Техніка відрізняється від своєї більшої версії новим сталевим баком об’ємом 3500 л з розподілом 60:40. Також є MiniDrill об’ємом 400 л для третього компонента.

За словами виробника, для досягнення максимальної ефективності роботи необхідний трактор потужністю 250 к.с. та робоча швидкість 10 км/год.

Залишити коментар: