Новини

Експортери курятини стурбовані спалахом грипу птиці в Миколаївській області

11.12.2020

Компанія МХП занепокоєна через спалах пташиного грипу в  Миколаївській області.

Варто зазначити, що навіть випадок захворювання в особистому селянському господарстві може призвести до обмежень експорту української курятини. І хоча підприємства МХП розташовані більш ніж за 250 км від епіцентру спалаху, компанія вже веде перемовини з найбільшими покупцями своєї продукції, щоб запевнити їх у безпечності курятини українського виробництва, пише meat-inform.

«Ми дуже стурбовані спалахом пташиного грипу в Миколаївській області. Але сподіваємося, що карантинні заходи, які наразі проводяться в селі Кандибіне, зменшать ризики можливих подальших проявів пташиного грипу в області. Також ми наголошуємо, що МХП не має виробничих баз на Миколаївщині. Всі наші заводи розташовані в інших областях, вони відповідають найвищим санітарним нормам, а продукція – стандартам якості та безпеки. Можете сміливо довіряти продукції МХП», – наголосила речниця холдингу Ірина Ванникова.

За її словами, усі підприємства суворо дотримуються правил гігієни та санітарного контролю в роботі з птицею, а кожен з пташників є окремою закритою екосистемою. Ці факти можна вважати важливими факторами, що стримують можливе інфікування птиці.

«Тим не менш, ми змушені зазначити, що новина про спалах пташиного грипу може вплинути на експорт продукції МХП. Фахівці в режимі онлайн поспілкувались із ключовими партнерами МХП та запевнили у відсутності небезпечного вірусу в продукції, яка їм поставлялась», – додала Ірина Ванникова.

Залишити коментар: