Дні поля

«День новітніх китайських технологій»: якісна техніка за доступною ціною

21.08.2020

18 серпня компанія «АГСОЛКО Україна» – офіційний імпортер техніки YTO та ексклюзивний дистриб’ютор провідного китайського виробника самохідних обприскувачів Lixing – організувала «День новітніх китайських технологій». Уперше в Україні провели одночасне випробування в роботі кращих зразків різноманітної сучасної техніки сільськогосподарського призначення виробництва Китаю – комбайнів, тракторів, самохідних обприскувачів. До уваги відвідувачів також було представлено іншу техніку й обладнання, постачанням яких займається компанія.

Захід, який проводили у с. Симонів Гощанського району на Рівненщині, привернув увагу сотні агровиробників із різних куточків країни. Завітали на День поля і представники влади, а також делегації зі Швеції та Китаю.

Дійство розпочалося з вітального слова Віталія Скоцика – уродженця села Симонів, знаного в державі економіста та політика.

«День новітніх китайських технологій» на нашій землі ми проводимо вперше, і маю надію, що він стане традиційним.

Китай – це країна, де продуктивність праці, а відповідно й урожайність зернових у рази вища, ніж в Україні. Ми вирішили поцікавитися, як їм це вдається. Як з’ясувалося, китайські технології ґрунтуються на словах Мао Цзедуна: «Ми – велика нація, але повинні жити скромно». Отож, агрегати повинні робити свою основну роботу: трактор – тягнути, комбайн – збирати, обприскувач – обприскувати, і це має бути просто, якісно та за помірною ціною. Саме такою і є сільськогосподарська техніка китайського виробництва», – зазначив Віталій Скоцик.

Генеральний директор компанії «АГСОЛКО Україна» Роман Осадчий радо привітав гостей і розповів про агрегати, представлені на полі.

«Модельний ряд тракторів YTO на китайському ринку дуже великий: більш ніж 50 моделей потужністю від 10 до 400 к.с. Компанія «АГСОЛКО Україна» пропонує вітчизняним сільгоспвиробникам 20 моделей потужністю від 24 до 240 к.с. Це прості, надійні та комфортні для оператора машини.

Також маємо спеціалізовану лінійку тракторів для саду. На цьому заході презентуємо дві моделі – це компактні трактори, габаритна ширина яких складає 1140 мм та 1400 мм, що дозволяє заходити навіть у міжряддя садів з інтенсивною технологією, і працювати у виноградниках», – сказав Роман Михайлович.

Після презентації гості мали можливість оглянути трактори та навісне обладнання, яким вони були агрегатовані, посидіти в кабіні, протестувати техніку й отримати відповіді на всі запитання від фахівців «АГСОЛКО Україна».

Своїми враженнями від роботи на тракторі YTO поділився пан Роман, оператор ПАП «Бережниця», що розташоване у  Жидачівському районі на Львівщині:

«Маємо в обробітку приблизно 550 га землі. Трактористом я працюю вже 6 років, кермував тракторами МТЗ. Минулого року пересів на трактор YTO ELX 1054 і зрозумів, що таке комфорт і зручність. Працювати на цій машині – одне задоволення: трактор потужний, кабіна герметична, з кондиціонером.

До того ж, що дуже важливо: цей трактор простий в управлінні – завдяки фахівцям компанії «АГСОЛКО Україна», я опанував його за один день».

Ще одна цікавинка «Дня новітніх китайських технологій» – огляд та демонстрація в роботі комбайнів YTO.

На полі були представлені дві моделі: аксіально-роторний комбайн YTO YT6606 та комбайн із гібридною системою обмолоту YTO YT9909.

«В українських фермерів часто є проблеми з придбанням комбайнів, оскільки на ринку пропонують переважно або машини преміального сегменту, які коштують дорого й дорогі в обслуговуванні, або вживані комбайни, і тут вже як пощастить.

Тож ми почали вивчати ринок комбайнів у Китаї. На півночі країни, де погодні умови та ґрунти схожі на українські, знайшли виробника, який виготовляє машини, котрі чудово показують себе на збиранні врожаю, і підходять для наших полів», – розповів генеральний директор ТОВ «АГСОЛКО Україна» Роман Осадчий.

Зернозбиральний комбайн із гібридною системою обмолоту YTO YT9909 призначений для збирання рису та пшениці, а після заміни відповідних функціональних частин він також може збирати сою, кукурудзу та інші сільгоспкультури.

Ця модель має пропускну здатність до 11 кг/с і оснащена гібридною системою обмолоту та сепарації зерна.

Укомплектований фірмовою зерновою жаткою шириною захвату 4,5/5,4/6,1 м для збирання зернових культур або жаткою Flex, або 6-/8-рядною жаткою для збирання кукурудзи.

Похила камера має ширину 1298 мм і оснащена 3-рядним ланцюговим конвеєром. Під час збирання зернових культур привод конвеєра здійснюється за допомогою пасової передачі, під час збирання кукурудзи використовується ланцюгова передача з постійною швидкістю 355 об./хв.

Комбайни оснащені надійними двигунами Yuchai з потужністю 220 к.с., що є одними з найкращих на китайському ринку в сегменті потужності понад двісті «коней» із емісією Євро-3.

Молотарка має конструктив комбінації молотильного барабана з роторним сепаратором із регульованими підбарабаннями та подвійними аксіальними роторами для сепарації.

Площа системи очистки становить 4,4 м2, а ширина решітного стану – 1300 мм. Корпус решітного стану, як і більшість елементів зернового тракту, виготовлено з нержавіючої сталі.

Потужний лопатевий вентилятор відцентрового типу шириною 1300 мм із діапазоном регулювання обертів у діапазоні 450–1400 об./хв, створює потужний і плавний потік повітря, який рівномірно подається на решета, забезпечуючи якісну очистку.

Витки шнеків піддають спеціальній термообробці та цементуванню для забезпечення стійкості проти зношування.

Зерновий бункер має об’єм 6 м3 та оснащений системою звукової та світлової сигналізації заповнення. За потреби на бункер можна встановити розширювач, який збільшить його ємкість до 8 м3.

У кабіні передбачено два оглядові вікна, що дає можливість оператору контролювати якість обмолоту. Висота розвантаження складає 4,3 м, а швидкість розвантаження – 35 л/с.

Комбайн оснащений механічною трансмісією з чотирма передачами вперед і однією передачею назад, до того ж, у межах кожної передачі є можливість плавно змінювати швидкість руху варіатором. Робоча швидкість складає 2–8 км/год.

Для подрібнення та розподілення матеріалу по поверхні поля комбайн оснащений подрібнювачем.

Аксіально-роторний комбайн YTO YT6606 з двигуном потужністю 175 к.с. і бункером 6 м3 має традиційну роторну систему обмолоту з аксіальним ротором.

Така машина є оптимальним рішенням для середніх господарств, яким потрібен простий за конструкцією роторний комбайн, здатний ефективно працювати як на кукурудзі чи соняшнику, так і на зернових культурах після заміни певних функціональних частин.

Після презентації комбайни приступили до роботи та чудово впоралися зі збиранням пшениці за лічені хвилини.

Далі гостей Дня поля ознайомили з двома моделями нових самохідних обприскувачів китайського виробника Lixing: задньоприводною (ця модель отримала Золоту медаль на виставці «Агро 2020»)  та повноприводною, і провели демопоказ.

Як зазначив Роман Осадчий, основна перевага цих машин — гарний баланс споживчих якостей і доступної ціни. На сьогодні обприскувачі Lixing не мають в Україні конкурентів у цьому ціновому діапазоні. Ціна задньоприводного оприскувача з баком 5000 л, кліренсом 1500 мм та штангою 24 м складає всього $70000, а повноприводна машина з баком 5000 л, кліренсом 1700 мм та штангою 27 м вартує лише $100000.

Отож, можна з впевненістю стверджувати, що «День новітніх китайських технологій» від компанії «АГСЛОКО Україна» у Симонові вдався: подія була цікавою і корисною як для великих сільгоспвиробників, так і для малих фермерів, для всіх, хто зацікавлений в оновленні технічного парку та покращенні технічного забезпечення своїх господарств завдяки якісній та оптимальній за ціною новій техніці.

Відгуки аграріїв про співпрацю з компанією «АГСОЛКО Україна»

Темчишин Олег, голова ФГ «Агротем», Пустомитівський район, Львівська область:

«В обробітку в нашому господарстві – 170 га, вирощуємо ріпак, пшеницю, силосну кукурудзу та сою.

Коли в нас виникла потреба в навантажувачі, ми довго думали, який саме вибрати: щоб було оптимальне співвідношення ціни та якості. Свій вибір зупинили на телескопічному навантажувачі EVERUN ER2500, який нам запропонувала компанія «АГСОЛКО Україна», і ми дуже задоволені придбанням. Якщо порівнювати з європейськими аналогами, то за якістю він не поступається, а за ціною – значно дешевший.

Для робіт у невеликому господарстві, як наше, завантажити зерно, позбирати тюки та інше – його повністю вистачає».

Павло Дигдало, керівник сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська Країна»:

«Наш центр активно працює з фермерами, серед яких багато початківців у цій справі. Їх ми навчаємо нових аграрних технологій, зокрема ознайомлюємо з новинками техніки та обладнання.

З компанією «АГСОЛКО Україна» співпрацюємо з минулого року. Від аграріїв чули дуже хороші відгуки про техніку, яку компанія пропонує на українському ринку. За словами тих, хто вже випробував її в роботі: техніка якісна та, попри це, дешевша від європейських аналогів».

 Анна Артим

Залишити коментар: