Новини

Бізнес-сніданок UCAB в Чернігові

20.10.2020

15 жовтня в Чернігові відбувся другий бізнес-сніданок UCAB business pancakes. Про це повідомляється на сайті UCAB.

Чергова регіональна зустріч керівництва асоціації «Український Клуб Аграрного Бізнесу» була присвячена земельним питанням, розвитку зрошення, ціновим коливанням на агропродукцію, доступу до ресурсів. Одним з найбільш важливих аспектів для аграріїв залишається реалізація пріоритетного права орендарів землі на її купівлю.

Гендиректор УКАБ Роман Сластьон і Володимир Лапа, радник Президента УКАБ з питань лобізму та ринкової аналітики, пояснили як УКАБ допомагає аграрному бізнесу захистити свої інтереси і інвестиції. “Законопроекти, які ми розробляємо з іншими учасниками процесу, допоможуть аграрному бізнесу вирішити масу протиріч в нинішньому законодавстві і захистити свої інтереси в майбутньому”, – підкреслив у своєму виступі Роман Сластьон.

Спікер від компанії-партнера бізнес-сніданків УКАБ Agrohub Дмитро Лебедєв присвятив свій виступ тем підвищення ефективності агровиробництва за допомогою використання методу бенчмаркінг.

Віталій Короткий, партнер компанії Underdog, розкрив основні методи протидії крадіжкам в компаніях, протистояння не чистим на руку чиновникам та рейдерам. А також розказав про основи кібербезпеки.  Збір інформації, виявлення больових точок агресивного конкурента і нетрадиційні (як для юристів) способи впливу на ситуацію – це мала дещиця того, що пропонує Underdog своїм клієнтам. “Якщо вам не допомогли суди і правоохоронні органи, якщо ви витрачаєте гроші, але ефекту немає, то ви наш клієнт”, – говорить Короткий.

Нагадаємо, UCAB business Pancake — серія закритих ранкових зустрічей з керівниками аграрних компаній в регіонах. Протягом двох годин близько 30-40 гостей, запрошених до ресторану, в компанії експертів УКАБ та партнерів заходу поєднують сніданок з обговоренням актуальних для ринку проблем та шляхів їх вирішення.

Залишити коментар: