Новини

Agro-Stahl представив новий комбайн для збирання насіння гарбуза

15.10.2020

Австрійська компанія Agro-Stahl розробила новий високопродуктивний комбайн для збирання насіння гарбуза Agro-Stahl AXR 430. Його продуктивність у порівнянні з попередніми моделями збільшено на 50%.

Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на  profi.de.

Нова концепція комбайна для збирання насіння гарбуза Agro-Stahl AXR 430 забезпечує на 50% вищу продуктивність при збиранні врожаю у порівнянні з попередником — Agro-Stahl AXR 325. Обмолот здійснюється трьома осьовими роторами, довжина кожного з яких складає 3 м- зазначається у повідомленні виробника.

За повідомленням, комфорт оператора забезпечується безступінчастим регулюванням  системи очищення та зручним в обслуговуванні приводним механізмом. Те ж саме відноситься й до змащувальної планки, що встановлюється по центру. Комбайн укомплектований 3-ма відеокамерами, захистом від перевантаження під час процесу подрібнення та світлодіодними габаритними вогнями. Для розвантаження насіння гарбуза розробники збільшили об’єм бака до 3 м³, а його висота становить 3,30 м.

За словами виробника, процес розвантаження займає близько 2 хв. Комбайн Agro-Stahl AXR 430 оснащений колесами 600/55 R26.5.

Залишити коментар: